logo_rt
tel. 95 735 08 20 mail biuro@beduin.pl
logo_beduin_01
logo_ex
pon - pt 09:00 - 18:00 sob 09:00 - 14:00

Newsletter zapisz się!

POLITYKA PRYWATNOŚCI

 

Wstęp
Właścicielem serwisu internetowego beduin.pl jest Biuro Podróży BEDUIN Małgorzata Woltman - Ostrowska z siedzibą w Kłodawie przy ul. Jabłoniowej 21, 66-415 Kłodawa. Wszystkie dane użytkowników wykorzystywane są tylko i wyłącznie do rezerwacji usług oferowanych przez biuro podróży BEDUIN oraz informowaniu o oferowanych przez biuro podróży usług.

Użytkownik korzystający z serwisu beduin.pl, w szczególności rezerwujący oferowane przez biuro podróży usługi i subskrybujący newsletter, akceptuje zasady zawarte w polityce prywatności.

Jednocześnie biuro podróży BEDUIN zastrzega sobie prawo zmiany zasad zawartych w niniejszej polityce prywatności. Każde zmiany w dokumencie zostaną niezwłocznie opublikowane na niniejszej stronie internetowej.

Ewentualne pytania lub sugestie na temat polityki prywatności proszę kierować na adres poczty internetowej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Dane osobowe
Użytkownik korzystający z serwisu internetowego funclub.pl wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).

Dane osobowe umieszczone w formularzu rezerwacji usługi oferowanej przez biuro podróży BEDUIN oraz adres poczty internetowej podany przy subskrypcji newslettera przechowywany i przetwarzany jest przez biuro Biuro Podróży BEDUIN Małgorzata Woltman - Ostrowska w Gorzowie Wlkp. 66-400 przy ul Sikorskiego 106/1.
Dane osobowe umieszczone w formularzu rezerwacji usługi oferowanej przez biuro podróży BEDUIN oraz adres poczty internetowej podany przy subskrybcji newslettera zbierany jest w sposób jawny i za wyraźną zgodą użytkownika.

Udostępnianie danych
Podane w formularzu rezerwacji dane osobowe użytkownika oraz adresy poczty internetowej niezbędne do subskrybcji newslettera nie są udostępniane innym podmiotom, chyba że udostępnienia tych informacji żądają uprawnione organa, a obowiązek ich udostępnienia wynika z ustawy.

Podane dane będą wykorzystywane zgodnie z celem, dla którego zostały pobrane.

Zbiorcze zestawienia statystyczne sporządzone na podstawie zebranych danych statystycznych strony internetowej nie pozwalają na identyfikację pojedyńczych użytkowników.

Pełen dostęp do bazy danych osobowych użytkowników posiadają jedynie uprawnieni pracownicy biura podróży BEDUIN.

Rezerwacja usługi
Podanie prawidłowych danych osobowych w formularzu rezerwacji jest warunkiem koniecznym, by zarezerwować usługę biura podróży BEDUIN. Dokumenty rezerwacyjne przesyłane są pocztą elektroniczną lub tradycyjną po wcześniejszych uzgodnieniach telefonicznych.

Wszelkie zmiany rezerwacji lub umowy regulują przepisy zawarte w Warunkach Uczestnictwa.

Subskrypcja newslettera
Podanie prawidłowego adresu poczty internetowej użytkownika jest warunkiem koniecznym, by co jakiś czas otrzymać powiadomienie o nowej ofercie, promocjach, sondach oraz konkursach i quizach organizowanych przez biuro podróży BEDUIN. Wszystkie zebrane adresy e-mail gromadzone są w celu umożliwienia korzystania z naszych ofert.

Przy subskrypcji newslettera użytkownik dokonujący rejestracji musi zatwierdzić swoją decyzję poprzez wejście na odpowiednią stronę internetową, do której kieruje link otrzymany w wiadomości wysłanej na podany przez użytkownika adres e-mail. Wykorzystana opcja zapobiega niechcianej lub przypadkowej subskrypcji newslettera.

Biuro podróży BEDUIN zastrzega sobie prawo do niesystematycznego przesyłania na podany przez użytkownika adres internetowy, informacji handlowych.
Jednocześnie, użytkownik, który zdecydował się na subskrypcję newslettera ma zawsze możliwość całkowitej rezygnacji z otrzymywania biuletynu internetowego.

 

 

Informacja
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies